Halo Powiat 09.09.2015


starostaDziś po godzinie 12 audycja Halo Powiat. Ze starostą kołobrzeskim Tomaszem Tamborskim porozmawiamy o dożynkach a także S 6 i ulicy Kamiennej. Zapraszamy do komentowania i zadawania pytań.

 

Komentarze (5)


 • nie bardzo rozumiem dlaczego zdawkowe wtracenie pana starosty podciaga sie pod termin -odpowiedz;

  ja
 • Panie Starosto, czy jest szansa na powrót do KOłobrzeu biura paszportowego?> Swego czasu tak bardzo głośno się chwalono pomysłem powrotu urząedyu i lokalizacji w holteu Centrum. Czy ktoś w ogóle jeszcze o tym pamięta? Ma aSzczecinek, Świnoukjsćei, Gryfice, a my musimy wozić się do Koszalina tragiczną drogą nr 11.

  Magda87
 • prosze wyjasnic jaka zasluga zastepcy w uzyskaniu srodkow na termomodernizacje we wlosciborzu;jakos w szkole nie bylo potrzebne nowe stanowisko przy wiekszych inwestycjach ;i prosze wskazac co do tej pory uzyskal dps goscino lub na jakim etepie sa zmiany-prace

  ja
 • w kwietniu zarzad powiatu wnioskowal o uyworzenie dodatkowych-nowych stanowisk zastepcow dyrektorow w jednostkach powiatu-dps goscino i wlosciborz;na ten cel z budzetu powiatu zostaly wyasygnowane spore srodki /szczegolnjie w przypadku goscina / po 4 miesiacach pracy nowych zastepcow prosze o podsumowanie ze wskazaniem realnych korzysci dla poszczegolnych jednostek wynikajach z utworzenia nowych stanowisk;

  ja
 • Czy rzeczniczka pana starosty przebywająca na urlopie macierzyńskim w starostwie powinna jednocześnie wykonywać obowiązki rzecznika sztabu wyborczego posła Marka Hoka i zajmować się publicznie prowadzeniem jego kampanii wyborczej ? Nie jest to urlop bezpłatny urzędnika wzięty na życzenie , czy pan starosta zezwolił wszystkim pracownikom starostwa na czynne angażowanie się w kampanię wyborczą do parlamentu swoich ulubionych kandydatów ? Z jednej strony Pani Marlena nie jest w stanie wykonywać obowiązków służbowych w starostwie ze względu na opiekę nad dzieckiem natomiast z drugiej absolutnie nie przeszkadza jej to w chodzeniu z wózkiem na partyjne wyborcze ustawki i organizowanie wyborczych wieców Marka Hoka.