Halo Powiat 23.09.2015


starostaDziś ze starostą kołobrzeskim Tomaszem Tamborskim podsumujemy Dożynki i zaprosimy m.in na obchody Światowego Dnia Serca. Pytania można zadawać pod zapowiedzią programu i w trakcie jego trwania pod numerem 94 355 38 00. Zaczynamy o 12.05.

Komentarze (4)


 • Jak wygląda sprawa promocji Powiatu kołobrzeskiego? Gdzie Powiat się promuje i jak Pan starosta ocenia te działania? Czy Powiat nie powinien bardziej promować się w mediach ogólnopolskich i tym samym przyciągać tutaj turystów i przedsiębiorców? Czy , aby na pewno potencjał promocji Powiatu jest w pełni wykorzystany?

  Mały
 • Kto sprawuje opiekę nad Cmentarzem Wojennym w Kołobrzegu? Czy nie można zainstalować tablicy informacyjnej z opisem i planem tegoż cmentarza przed wejściem głównym na cmentarz oraz tuż przed wejściem pod główny pomnik już na samym cmentarzu?

  Kołobrzeżanin86
 • Jakie działania podejmuje Powiat , aby przeciwdziałać bezrobociu oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy?

  Mieszkaniec Powiatu
 • Stan przejazdu kolejowego na powiatowej ul. Myśliwskiej jest w katastrofalnym stanie i utrudnia życie nie tylko osobom zmotoryzowanym, ale również pieszym i osobom niepełnosprawnym. Czy Pan starosta może podjąć rozmowy z PKP, aby przejazd został wyremontowany?

  Czy i jakie plany inwestycji drogowych ma w planach Starostwo Powiatowe na przyszły rok 2016?

  Kołobrzeżanin86