Giełda Pracy


Radiowa Giełda Pracy od poniedziałku do piątku:
7.50 / 10.20 / 15.20 / 17.40.

Szukasz pracowników? Zamieść ogłoszenie! Tylko 20 zł netto za dzień (4 emisje).
Info → reklama@radiokolobrzeg.pl lub telefon 730 733 732.

 

Obecnie  w emisji:

Myjnia samochodowa Jacex przy ulicy Koszalińskiej poszukuje pracownika. Telefon 509 349 329.

Inter Medical w Kołobrzegu poszukuje osoby na stanowisko rejestratorka medyczna. Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, zatrudnienie na umowę o pracę. Obowiązki: obsługa rejestracji w przychodni lekarskiej, zapisywanie pacjentów na wizyty, ustalanie grafików lekarzy oraz rozliczanie ich, zliczanie ilości wizyt, wystawianie faktur VAT dla pacjentów i firm współpracujących. Wymagania: otwartość i pozytywne nastawienie do życia, odpowiedzialność, kreatywność, odporność na stres, miła aparycja i wysoka kultura osobista, podzielna uwaga i dobra organizacja. Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnej atmosferze, opiekę medyczną (możliwość odbycia darmowej wizyty lub konsultacji), miłą i przyjacielską atmosferę. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@inter-medical.pl.

Producent sprzętu komputerowego, a także konstrukcji stalowych, mebli i artykułów metalowych z Niekanina poszukuje do pracy: 1) pracownika działu produkcji elementów metalowych (pomoc lakiernika w lakierni proszkowej, z możliwością przyuczenia), na cały etat na umowę o pracę. Wynagrodzenie 4200 zł brutto miesięcznie; 2)pracownika działu produkcji elementów metalowych (z możliwością przyuczenia), na cały etat na umowę o pracę. Wynagrodzenie 4200 zł brutto miesięcznie. Kontakt telefoniczny 508 366 709.

Telewizja Kablowa Kołobrzeg zatrudni osobę na stanowisko operator kamery – montażysta tv. Możliwość przeszkolenia. Mile widziane doświadczenie. Informacje – telefon 604 071 946.

■ FIRMA FOODMARK POLAND ZATRUDNI PRACOWNIKÓW PRODUKCJI W PRZETWÓRSTWIE RYB. DOFINANSOWANIE DO KOSZTÓW TRANSPORU ORAZ ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTRWAŁEJ WSPÓŁPRACY Z GWARANCJĄ NA DALSZY ROZWÓJ, ZDOBĘDZIESZ CENNE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, NOWE UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA. WYMAGANA KSIĄŻECZKA ZDROWIA. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. BAŁTYCKIEJ 29 W GODZ. OD 10.00 DO 16.00 LUB TELEFONICZNIE 94 351 12 70.

■ Stacja kontroli pojazdów zatrudni diagnostę. Kontakt osobisty: Auto-West Szpitun, ul. Koszalińska 48A.

 

 

 

 

gielda