Giełda Pracy


Radiowa Giełda Pracy od poniedziałku do piątku:
7.50 / 10.20 / 15.20 / 17.40.

Szukasz pracowników? Zamieść ogłoszenie! Tylko 20 zł netto za dzień (4 emisje).
Info → reklama@radiokolobrzeg.pl lub telefon 730 733 732.

 

Obecnie  w emisji:

■ OPTIMAL MW sp. z o.o. sp.k., z Kołobrzegu poszukuje: Manager Produktu. Nasze oczekiwania: – preferowane wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne, komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umiejętności negocjacyjne, analityczne oraz planistyczne. Oferujemy pracę stacjonarną, ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego, współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami. Zainteresowane osoby obowiązkowo prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (mile widziane referencje) na adres e-mail: akoziel@optimal.pl . Więcej pod nr telefonu 693 913 120.

 

■ Stacja kontroli pojazdów zatrudni diagnostę. Kontakt osobisty: Auto-West Szpitun, ul. Koszalińska 48A.

 

■  Firma „PLASTPOM” zatrudni PRACOWNIKA RECEPCJI w Hotelu „Villa Meduza” w Kołobrzegu w pełnym wymiarze czasu pracy. Oferujemy dogodną formę zatrudnienia w tym min. umowę o pracę, stabilne wynagrodzenie, szkolenia oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole. Wymagania: wykształcenie min. średnie, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, miła aparycja i komunikatywność, gotowość do podjęcia pracy zmianowej, pożądana dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość innych języków
będzie dodatkowym atutem). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres mailowy: meduza@meduzakolobrzeg.pl lub złożenie w/w dokumentów w recepcji „VILLA MEDUZA” ul. Borzymowskiego 1 w Kołobrzegu. W sprawie naboru można także kontaktować się telefonicznie pod nr tel. 668 955 963.

 

 

 

gielda